Hakkımızda

Biz Kimiz?

Web, mobil ve oyun yazılımları üreten bir teknoloji şirketiyiz. Daima son teknoloji ürünü yazılımlar sunan, kendi projeleri ile birlikte müşterilerinin projelerine hayat veren ve devamlılığını sağlayan teknoloji şirketiyiz.

Değerlerimiz

İş ortaklarımıza ve müşterilerimize tek elden çözümler sunan ve her zaman verimliliği artıran projeler üreten bir bilişim şirketiyiz.

Misyonumuz

Kendi kategorisinde öne çıkan, rakiplerini geride bırakan, yıldızı yüksek işler projeler geliştirmek.

NEDEN TEKLİF BİLİŞİM?

Kaliteli Hizmet

Memnun müşteri , iyi işin temsilcisidir. Alanında uzman ekibimiz ile kalite her zaman önceliğimizdir.

Verimli Projeler

Birçok alanda yenilikçi uygulamalarımız ve verdiğimiz destekler ile yenilikçi projelerin her zaman liderliğini yapıyoruz.

Geniş Hizmet Alanı

Birçok alanda projeleriyle isminden söz ettiren Teklif Bilişim son teknolojiye hakim çalışmalarıyla sizlere en iyi hizmeti sunar.

Dinamik Kadro

70+ kişilik uzman kadromuz ile büyümeye ve en iyileri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

FUAT KAYA

Yönetim Kurulu Başkanı

Yüksek öğrenimini Selçuk Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamladıktan sonra yüksek lisans öğrenimini, A.B.D.’de Marlyhurst Üniversitesi’nde Ekonomi üzerine yapmıştır. Otomotiv sektörüne 1993 yılında başlayıp, en alt kademesinden en üst kademesine kadar tüm birimlerinde Uzman seviyesinde görev almıştır. Halen çeşitli markaların 2. El ve 0 Km yetkili satıcılıklarını yapmaktadır ve iş hayatında dijitalleşmenin önemini bilerek yatırımlarına devam etmektedir.

HAKAN KAYALIK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı & CEO

1966 yılında İstanbul’da doğdu. 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1990 yılında Bilkent Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesini aldı. İş hayatına 1990 yılında “Management Trainee” olarak Koç Holding şirketlerinden Nasoto Pazarlama’da Otomobil Satış Departmanında başladı. Askerlik görevini tamamladıktan sonra, Otosan Pazarlama adını alan şirkette 1992-1997 yılları arasında Ege, İç Anadolu ve Marmara Bölge Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1997-1999 yılları arasında Bayi Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 1999 yılında Kibar Holding-Hyundai Motor Company ortaklığı olan Hyundai Assan şirketine, Ağır Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Müdürü ünvanıyla transfer oldu. 2 yıl bu görevi yürüttükten sonra 2001-2008 yılları arasında Otomobil & Hafif Ticari Araçlar Pazarlama Müdürü, 2008-2010 yılları arasında Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 2011 yılında kendi danışmanlık şirketini kurarak Gayrimenkul ve Otomotiv konularında satış – pazarlama – danışmanlık hizmetleri verdi. 2016 yılında www.sifiraracal.com Genel Koordinatörü olarak Teklif Bilişim Hizmetleri Grubuna katıldı.

TUĞRUL DENİZAŞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Fakültesinde tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatına Management Trainee olarak Koç Holding şirketlerinden Otosan Pazarlama’da başladı. Türkiyenin ilk Tüketici Finansmanı şirketi Koçfinans ‘ın kurucularından biri olarak Otomotiv Kredileri Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Askerlik sonrası Volkswagen Doğuş Finans’ ı kurmak üzere Doğuş grubuna transfer olarak Satış ve Pazarlama Yöneticiliği yaptı. Sırasıyla Doğuş Otomotiv bünyesinde DOD Genel Müdürlüğü, Thermo King, Scania & Volkswagen Deniz ve Endüstriyel Motorlar Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Otomol 2. El Araç Alım Satım ve Almira Araç Kiralama şirketlerini kurarak CEO’luğunu ve son olarak Suudi Arabistan kökenli Alj Grubu bünyesindeki Otoshops 2.El Kurumsal Araç Alım Satım ve Kiralama şirketini kurarak Genel Müdürlüğünü üstlendi.